به خاطر خانواده ها


شهره آغداشلو در ویدیویی به دختران ایرانی هشدار داده و گفته: مبارزه نکنید به خاطر مادران و خانودهایتان؛ شما تنها هستید؛ وقتیپست در اینترنت منتشر میکنید به فکر مادران خود باشید!

به نظر میرسد شهره آغداشلو شدیدا به فکر منافع خانواده خودش بوده که مطالبی در حمایت از بسیج منتشر، به مهران مدیری ابرازشیفتگی کرده، با مهناز افشار عروس محمدعلی رامین (معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشاورمطبوعاتی محمود احمدی‌نژاد) عکس گرفته، در نامه ای به همراه تریتا پارسی از توافق هسته ای حمایت کرده و ...


همون حرف جاوید نام فرخزاد برازنده اینهاست: «خاک بر سر اون مردمی بکنن که در طول تمام این سالها نفهمیدن که یه فرقیست بینجانی و عالم...

حتی دنبال جانی رفتن، نمازخون شدن، ریش گذاشتن برای اینکه صد تومن پول بگیرن. جهان میگذره با صدتومن یا بی صدتومن؛ ولیخیلی بده که آدم فاحشه مغزی باشه»

(البته لازم به ذکر است دختران آزادیخواه سرزمین ما آنقدر هوش و ذکاوت دارند که نکات ایمنی را هنگام مبارزه با جمهوری اسلامی ومهره های خارج از کشور رعایت کنند، لطفا به هیچ وجه با هویت واقعی فعالیت نکنید.)

یک زن ایرانی با نام مستعار در توئیتر نوشته است: رسما داره میگه اگه بیاید خیابون ؛ اگه اعتراض کنید؛ جمهموری اسلامی میکشتتون. اگه بهتون تجاوز هم کردن حرف نزنید که کشته نشید بفکر مادرتون باشید؛ بفکر خودتون باشید!

‎‏ختم کلام: خفه خون بگیرید و یکی یکی بمیرید!


خبر‌های ویژه
Recent Posts