خودمان تحقیق کنیم
رضا پهلوی میگوید: «واکسنی که بالاترین مراجع علمی جهان تایید کرده‌اند برای لطمه زدن به مردم ایران ساخته نشده است.»


اما این صرفا یک ادعای کذب است چرا که بسیاری از پزشکان و متخصصین چنین نظراتی را تایید نمیکنند و هشدار میدهند این واکسن‌ها مرگ آور و یا دارای اثرات جانبی بسیار خطرناک هستند.گفتگویی داشتیم با دکتر شهلا ممتاز در رابطه با خطرات واکسن. لطفا این ویدئو را از ابتدا تا انتها با دقت تماشا کنید. یا از طریق لینک زیر میتوانید فایل ویدئو را دانلود کنید.در هفته‌های اخیر رضا پهلوی به همراه اصلاح طللبان، توده‌ای ها، مجاهدین خلق، ... از کارزار تبلیغاتی برای خرید واکسن حمایت کرده است. از آنسو خامنه‌ای و اصولگرایان کارزاری جهت ساخت واکسن راه اندازی کرده ا‌ند که در حقیقت آن هم تلاشی است در جهت واردات واکسن از کوبا! در چنین شرایطی چاره چیست؟ آیا میتوانند به راهنمایی‌های چهره‌های سیاسی و پروپاگاندای رسانه‌های زنجیره‌ای اعتماد کنند؟آیا میدانید بهترین، مستقل ترین، مطمئن ترین و پایدار ترین رسانه کدامست؟ هر چند ما سالها تلاش کردیم با چنین مشخصاتی اطلاع رسانی کنیم، اما مطمئن ترین و پایدارترین رسانه نیستیم! چرا که هر لحظه احتمال حذف صفحه های سپیده دم از فضای مجازی وجود دارد. بهترین رسانه تک تک افراد جامعه هستند که بتوانند با چشم و گوش باز خودشان تحقیق کنند و حقیقت را از لابلای هزاران سایت، روزنامه و تلویزیون بیرون بکشند و در نهایت به عقل و خرد خودشان مراجعه نمایند! پس جهت سلامت و منافع خودتان و خانواده تان، و حفظ میهن مان در رابطه با هر موضوع مهمی‌ #تحقیق_کنیم

آیا مردمی که گرفتار هزاران مشکل معیشتی هستند قادرند در مورد مسائل مختلف از جمله مسائل پیچیده پزشکی‌ خودشان تحقیق کنند؟ ما زمان زیادی را جهت جمع آوری اطلاعات برای یافتن حقیقت و تهیه این ویدیو صرف کردیم تا در وقت شما صرفه جویی شود. به هیچ وجه نمیتوانیم به استفاده یا عدم استفاده از واکسن تاکید کنیم. ما خلاصه ای از استدلال‌های طرفداران و لیستی از مخالفین استفاده از واکسن را ارائه کردیم. همچنین راه حل سومی‌ (بند سوم) را نیز جهت اطلاع منتشر می‌کنیم. در این رابطه پیشنهاد میکنیم:

۱- این ویدیو را با دقت فراوان از ابتدا تا انتها تماشا کنید. سخنان دکتر شهلا ممتاز را بررسی کنید و اگر متوجه تناقضی در گفتار ایشان شدید با ذکر دلیل برای ما ارسال کنید.

۲- به منابع مختلفی که به زبان انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و پارسی ارائه شده مراجعه نمایید.

به گزارش شبکه فرونتال در حالی که سیاستمداران واکسن ها را جهت محافظت از شهروندان ضروری می‌ دانند اما محققان، پزشکان و آمار شناسان نواقص زیادی را در پژوهش ها و پروتکل هایی که منجر به دریافت مجوز شده را شناسایی کردند.

از جمله اثرات جانبی مرگبار! این در حالی است که اثرات مثبت تا این لحظه اثبات نشده است.

در مجموع پروتکل ۳۷۶ صفحه ای در رابطه با ایمنی و تاثیرگذاری واکسن های کوید فایزر کلمه مرگبار بارها درج شده است.

تا ۸۴ درصد افرادی که روی آنها تست انجام شده واکنش های ناخواسته و پیش‌بینی نشده ای از خود نشان دادند.

تاثیرات مثبت به هیچ وجه قانع‌کننده نیست: از ۱۸ هزار نفر ۱۵۴ نفر را محافظت کرده یعنی کمتر از یک درصد!

آمار مرگ و میر در نروژ در اثر تزریق واکسن به ۳۳ نفر رسیده است. لینک خبر


این صفحه در حال به روز رسانی است و لینک‌های بیشتری اضافه خواهیم کرد.


به گزارش نورد کوریر: به فردی در سوئیس در شب کریسمس واکسن زده شد، پنج روز بعد مرد!

سخنگوی مرکز سوئیس مدیک که مجوز واکسن ها را صادر کرده هنوز به این جزییات این سوال که آیا مرگ این فرد ارتباط مستقیم با دریافت واکس داشته پاسخ نداده و گفته این موضوع تحت بررسی است!


۳- در پایان یک تحقیق، ۸۵٪ از بیمارانی که هیدروکسی کلروکین دریافت کردند تست ویروس آنها منفی‌ شد در مقایسه با ۸۱ درصد که این دارو را دریافت نکردند. هیدروکسی کلروکین برای دارمان مالاریا موفق بوده است. لینک گزارشبه گزارش فوربیدن هلت پزشکان کوموساو راه حل علمی ثابت شده ای یافتند: حدود ۴۰۰۰ دکتر مریض های خودشون را با کلور دیوکسید با ضریب موفقیت ۹۹.۶ درصد در آمریکای جنوبی درمان کردند.

در این گزارش ذکر شده که یک تیم حقوقی به دنبال تصویب قانونی هستند دکتر هایی که از تجویز کلور دیوکسید به درخواست بیمار خودداری کنند در دادگاه لاهه از آنها شکایت شود، تحت عنوان نسل کشی و جنایت علیه بشریت. لینک گزارش


۴- حداقل با ۳ پزشک قابل اعتماد در محل سکونت خود مشورت کنید. سوابق سیاسی پزشک خود را بررسی کنید.

به عنوان نمونه ما در این ویدیو سوابق دکتر مسعود نقره کار را ارائه دادیم. ایشان به اعتراف خودش از دوران جوانی هوادار سازمان چریک های فدایی خلق بوده و«الله بختکی» پزشک شده است!

۵- در ادامه لیست پزشک هایی که مخالف واکسن هستند را ارائه میکنیم. میتوانید به وبسایت این پزشکان مراجعه سخنان آنها را گوش دهید و مقالات آنها را بخوانید و یا با آنها مکاتبه نمایید.Doctors who explain clearly why vaccines aren't safe or effective.


DR. SIMONE GOLDTHE TRUTH ABOUT THE CV19 VACCINE

1. Dr. Nancy Banks - http://bit.ly/1Ip0aIm

2. Dr. Russell Blaylock - http://bit.ly/1BXxQZL

3. Dr. Shiv Chopra - http://bit.ly/1gdgh1s

4. Dr. Sherri Tenpenny - http://bit.ly/1MPVbjx

5. Dr. Suzanne Humphries - http://bit.ly/17sKDbf

6. Dr. Larry Palevsky - http://bit.ly/1LLEjf6

7. Dr. Toni Bark - http://bit.ly/1CYM9RB

8. Dr. Andrew Wakefield - http://bit.ly/1MuyNzo

9. Dr. Meryl Nass - http://bit.ly/1DGzJsc

10. Dr. Raymond Obomsawin - http://bit.ly/1G9ZXYl

11. Dr. Ghislaine Lanctot - http://bit.ly/1MrVeUL

12. Dr. Robert Rowen - http://bit.ly/1SIELeF

13. Dr. David Ayoub - http://bit.ly/1SIELve