چرا کامران دانشجو هیچگاه اتهام رسوایی اخلاقی‌ در داخل آسانسور را تکذیب نکرد؟

در دولت اسلامی مقاماتی که در داخل آسانسور وزارتخانه شهوترانی میکنند مجازات نمی شوند، اما عروس را در شب ازدواجش به جرم بی‌ حجابی دستگیر میکنند!

در اوایل سال ۱۳۹۲ ویدیوی کوتاهی در شبکه های اجتماعی پخش شد که مافیای سبز داخل کشور و پادوهای خارج نشینش بی درنگ آن را به کامران دانشجو وزیر علوم دولت بی کفایت و فاسد احمدی نژاد نسبت دادند.

ویدئویی که در یوتیوب و فیس بوک نیز پخش شد از طریق دوربین مخفی یک آسانسور گرفته شده و فردی را با ظاهر اسلامی در حال شهوترانی با یک زن محجبه چادری به تصویر کشیده. اینکه سرکردگان هر دو جناح رژیم سوابق طولانی در فساد اخلاقی و مالی دارند بر کسی پوشیده نیست و بارها و بارها اسناد مبرهنی دال بر مفاسد این اراذل و اجامر منتشر گردیده است (برای نمونه می توان به ماجرای روابط جنسی آخوند حسینی مجری برنامه اخلاق در خانواده با یک بانوی آلمانی و روابط جنسی عطاي الله مهاجرانی وزیر ارشاد دولت محمد خاتمی با چندین زن و دختر روسبی اشاره کرد).

به هرحال، در مورد اخیر (ویدیوی منتسب به کامران دانشجو) شفاف سازی صادقانه به منظور مسدود کردن راه های سواستفاده اصلاح طلبان فرصت طلب حکومتی از زود باوری گروهی از هموطنان بسیار ضروری به نظر می رسد.

اخیرا چند تن هم میهن دلسوز که به دلایل امنیتی اسامی آنان هرگز فاش نخواهد شد در تماسهایی با گردانندگان سایت سپیده دم پرده از فریبکاری های باند اراذل و اوباش اصلاح طلب حکومتی به سرکردگی آخوند بدنام و فریبکار محمد خاتمی برداشتند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی این هم میهنان، فردی که با ظاهر اسلامی درون آسانسور در حال شهوت رانی با خانمی چادری مشاهده مشاهده شده بود محمد تقی کره ای رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور است.

بنا به گزارش‌های مردمی، محمد تقی کره ای از بسیجیان اصلاح طلب حکومتی است که هنر اختصاصی او تملق و تغییر گرایش سیاسی به وقت مقتضی است. نامبرده از پادوهای هاشمی رفسنجانی است و اولین بار با حمایت های اسحاق جهانگیری موفق می شود بر مسند ریاست سازمان زمین شناسی تکیه بزند و روند ریاست او بر سازمان به طور مستمر در دوران ریاست جمهوری سید محمد خاتمی و شیخ حسن روحانی نیز ادامه داشته و همچنان ادامه دارد.

طبق گفته این عزیزان، محمد تقی کره ای با استفاده از سهمیه بسیج موفق به اخذ مدرک لیسانس در رشته مهندسی معدن از دانشگاه شاهرود گردیده و به رغم فقدان هر گونه صلاحیت علمی و آکادمیک سالهاست که بر پست ریاست این سازمان تخصصی-علمی تکیه زده است. بسیاری از هم میهنان به خوبی از زوایای فساد جنسی و مالی این فرد مطلعند.

با دقت در ویدئوی گرفته شده در داخل آسانسور و مقایسه با تصویر کامران دانشجو، متوجه خواهیم شد که او نمی‌تواند همان فرد داخل آسانسور باشد و افرادی که با سایت سپیده دم تماس گرفتند یقین دارند که فرد مشاهده شده در ویدوی گرفته شده از درون آسانسوروزارت خانه فردیست به نام «محمد تقی‌ کره‌ای» که اکنون به عنوان «معاون وزیر و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور» در دولت «تدبیر و امید» مشغول چپاول است.

و اما سئوالی که مطرح میشود این است که چرا محمود احمدی‌نژاد و کامران دانشجو، که در ظاهر مخالف جناح اصلاح طلب هستند، هیچگاه اتهام رسوایی اخلاقی‌ در داخل آسانسور را تکذیب نکردند؟

پاسخ این پرسش را میتوانید در دقیقه ۲:۱۱ این ویدئو ببینید: چون نقش خود را به عنوان "رسوای عالم" پذیرفتند و در خدمت نظام اسلامی هستند و از منافع سرشار مادی بهره مند!

و اکنون «کامران دانشجو» و «محمد تقی‌ کره‌ای» هردو در خدمت دولت «تدبیر و امید» هستند.

آخرین مورد از موارد فساد مالی «محمد تقی‌ کره‌ای» دخل و تصرف کامل در تعاونی مسکن و فروش سهمیه کالاهای اساسی کارکنان سازمان زمین شناسی در بازار آزاد بوده است.

خبر‌های ویژه