آیا میتوانید به این سوالات پاسخ دهید؟

جمعیتی که جهت ادای احترام به قربانیان انفجار‌های اخیر در بنای یادبود پاریس جمع شده بودند، ناگهان با وحشت پا به فرار گذاشتند!

آیا میتوانید به این سوالات پاسخ دهید؟ چرا در اوج حملات و بمباران های روسیه در سوریه که "تحت نام مبارزه با داعش" صورت میگیرد! داعش عملیات خود را در پاریس انجام داد؟!!!

هیچ حکومتی بیشتر از رژیم ایران دود و دم جنگ با داعش در سوریه و عراق را راه نینداخته. مگر قاسم سلیمانی که مسعود بهنود او را سردار عارف نامیده بود، در نبرد با داعش کابوسی برای آنها نشده بود؟ هیچ حکومتی نیروی زمینی چند هزار نفره برای نابودی داعش (بنا به ادعای رسانه های خود رژیم ، چون برای ما که روشن است این حرفها پوچ است و برای کشتن نیروهای ارتش آزاد سوریه و حفظ بشار اسد است) به سوریه وعراق نفرستاده و روزنامه ها و سایتهایش خبر از کشتار داعش نمی دهد. در هفته های اخیر این حکومت روسیه بوده که به ادعای خودش داعش را بمباران کرده است که در این بمباران ها کودکان و زنان بسیاری کشته شده اند! حالا چی شده داعش به جای اینکه سراغ روسیه برود یکدفعه راه کج کرد و به پاریس رفت ؟!! چرا در بیانیه ای که صادر کرد صحبت از رم و لندن و ...اروپا بود و حرفی از روسیه نبود ؟!!!!

لازم به ذکر است به گزارش خبرگزاری رویترز، روسیه به همراه رژیم اسد در شهریور ۱۳۹۳ هرگونه حمله هوایی آمریکا به مواضع گروه دولت اسلامی موسوم به داعش در خاک سوریه بدون موافقت سازمان ملل متحد «نقض واضح» قانون بین المللی و «عملی تجاوزکارانه» توصیف کرد!

چرا خبرگزاری رسمی‌ جمهوری اسلامی در دولت روحانی در مورد داعش خبری جعلی و نقل قول های دروغين منتشر کردند که باعث تعجب وبسایت TIME شد ؟

آیا حسن روحانی همان فردی نیست که در سپتامبر ۲۰۱۴ قبل از پرواز به نیویورک از «غرب» به عنوان «دشمن» یاد کرده و گفت که جمهوری اسلامی در «برابر فشار غرب و ابرقدرت‌ها تسلیم نخواهد شد.» ؟

آیا حسن روحانی همان فردی نیست که گفت «شعار زیبای» مرگ بر آمریکا در کشور ما وحدت آفرین شده است؟

چرا اغلب نفت تولید‌شده در میدان‌های نفتی داعش در سوریه نهایتاً به رژیم بشار اسد متحد روسیه و جمهوری اسلامی فروخته می‌شود؟!!!! مگر این این رژیم اسد نبود که زندانیان القاعده را آزاد کرد، و بخشهایی از سوریه را به داعش سپرد تا به ارتش آزاد سوریه آسیب برساند؟

آیا می‌توان آنقدر ساده لوح بود و به همان حکومت دروغگوی اسلامی اعتماد کرد که صانع ژاله را با جعل کارت عضویت در نیروی مقاومت بسیج و تحت فشار قرار دادن خانواده، تلاش کردند این جوان آزادی خواه را از طرفداران حکومت معرفی کنند؟ همان حکومتی که بارها معترضین سال ۸۸ را، داعش نامیده حال عواملش در داخل و خارج از كشور ادعا می‌کنند پاسدار قاسم سلیمانی (فردی که در اوایل انقلاب در سرکوبی کرد‌ها نقش داشته) در حال مبارزه با داعش است ... لطفا این گزارش را ببینید.

آیا به خاطر دارید دو سال پیش پس از اینکه بشار اسد با پول مردم ایران به زنان و کودکان کشور خودش حمله شیمیایی کرد، طرفداران جمهوری اسلامی به مدت چند هفته با ترففند‌های مختلف تلاش کردند حقایق را وارونه جلوه دهند! و قربانیان را تروریست خطاب کردند و محمد جواد ظریف در آن‌ زمان مخالفان اسد را به بکارگیری اسلحه شیمیایی متهم کرد!

چرا سال گذشته حسن روحانی هنگام سفر به نیو یورک حمله آمریکا با تصویب کنگره به « گروه داعش » را بدون پشتوانه حقوقی و بدون معنا نامید، اما پس از «حمله شیمایی ناجوانمردانه بشار اسد به زنان و کودکان»، از رژیم سوریه حمایت کرد؟

روسیه از بهانه‌ی دنیا پسند حمله به داعش نهایت استفاده را کرد تا با مستقر کردن ۵۰ جنگنده بمب‌افکن و هلیکوپتر پیشرفته نقش نیروی هوایی خاندان اسد را بر عهده گیرد، در حالی‌که ایران و بلوک منطقه‌ای بنیادگرای شیعه نفرات زمینی را فراهم می کنند. گزارش کامل را در این رابطه بخوانید.

چگونه رژیم ایران توسط داعش به اهداف خود در منطقه می رسد؟ مدارکی از گروه داعش که توسط ارتش آزاد بدست آمده و که نشاندهنده وابسته بودن این گروه به رژیم ایران و روسیه است: لطفا ویدئو زیر را ببینید و جهت اطلاع بیشتر این گزارش را بخوانید.

آیا هدف از به وجود آوردن داعش، استفاده از همان تاکتیک نخ نمای "انتخاب بین بد و بدتر" در سطح بین المللی نیست؟ ترفندی که در انتخابات ایران بارها استفاده شده حال گروه داعش آنقدر خشونت عریان از خود نشان دهد، تا مردم دنیا به یک درجه خشونت خفیف‌تر که آنرا "اسلام رحمانی" نامیده اند، رضایت دهند؟

رویترز: ایران خواستار معامله هسته‌ای بر سر کمک علیه داعش است

در تاریخ ۲۱ سپتامبر خبرگزاری رویترز در یک گزارش «اختصاصی» نوشته است، ایران برای کمک به ائتلاف تشکیل شده به رهبری آمریکا در مقابله با پیکارجویان «حکومت اسلامی»، خواهان نشان دادن «نرمش» از سوی مذاکره‌کنندگان با خود در گفت‌وگوهای هسته‌ای شده است. عبدالرحمن الراشد: داعش در خدمت رژیم سوریه و رژیم ایران است

چرا جمهوری اسلامی و روسیه کنفرانس ضد داعش را بایکوت کردند؟

حسن روحانی قبل از حملات تروریستی در پاریس در گفت‌وگو با دو شبکه تلویزیونی فرانسوی درباره سوریه گفت که دولت این کشور برای نبرد با تروریسم باید قدرتمند باشد!

چرا این داعش ساختگی به جای رفتن به سمت بشار اسد و خامنه ای و پوتین که کنارش هستند و میتواند همین حملات را علیه این سه دشمن !!! انجام بدهد ! ( الان داریم توی همان زمینی که خود رژیم آخوندی و داعش چیده اند و در رسانه ها به خورد مردم میدهند مثال میزنیم ) سراغ فرانسه میرود و توی رستورانها و کافه های پاریس کشتار و حمام خون راه می اندازد ؟! چرا همین کار را با بشار اسد نمی کند؟! چرا همین کار را با خامنه ای نمی کند؟! چرا همین کار را با روسیه نکرد ؟ راستی چرا این داعش که معاون ستاد کل نیروهای مسلح رژیم یعنی پاسدار جزایری فرانسه!! را طراح بین المللی پیدایش آن خواند اول سراغ روسیه و ایران نرفت ؟!!

پر واضح است ما به عنوان ایرانی‌ نمی‌‌توانیم خواهان حمله داعش به سرزمین خود و یا حتی حمله به مردم بی‌ دفاع روسیه باشیم، و این سوالات صرفا جهت یافتن انگیزه‌های حملات اخیر در پاریس منتشر میشود. همانطور که یک مسلمان مشابه این پرسش را در صفحه فیسبوک خود در مورد اسرائیل مطرح کرده است.

چرا انفجار‌های اخیر در پاریس که منجر به کشته شدن بیش از ۱۰۰ نفر شده، پس از آن‌ صورت گرفت که دولت فرانسه در آستانه سفر رسمی حسن روحانی به پاریس، بحث بازگشت تحریم‌ها را مطرح نمود و خواستار تضمین آمریکا به شرکت‌های اروپایی شده است که در صورت بازگشت تحریم‌های ایران، به دلیل تجارت با تهران مجازات نشوند. همچنین فرانسه ایده آلهای سکولار خود را بالاتر از همه مناسبت سیاسی قرار داد و برای غذا خوردن با حسن روحانی شرط گذاشت؟

سال گذشته نیز فرانسوا اولاند در تاریخ ۱۵ دی ۱۳۹۳ دو روز قبل از حمله مرگبار تروریستی به دفتر نشریه "شارلی‌ ابدو"در گفت‌وگو با راديو فرانس‌انتر، تاکيد کرده بود که موضع فرانسه در برابر برنامه اتمی ایران «سخت» باقی خواهد ماند! اولاند از ايران به عنوان «يک شريک مهم در کمک به برقراری امنيت در کشورهای منطقه مانند عراق و سوريه» نام برده بود اما تصريح کرد که اين مسئله «قاطعيت و موضع فرانسه را برای جلوگيری از دستيابی تهران به سلاح هسته‌ای تغيير نخواهد داد.»

که البته پس از حملات تروریستی فرانسه انعطاف بسیاری نشان داد و وزیر خارجه فرانسه به ایران هم سفر کرد.

حمله مسلحانه به دفتر مجله طنز فرانسوی "شارلی ابدو" در پاریس حداقل ۱۲ کشته و چند زخمی برجای گذاشته بود!

رئیس بخش فارسی دویچه وله پس از حمله مرگبار تروریستی به دفتر نشریه "شارلی‌ ابدو" نوشت: "آیا سکوت رهبر، رئیس جمهور و وزیر امورخارجه ایران در برابر این جنایت هولناک پرسش برانگیز نیست؟ سکوت شرم‌آور مقامات ایران. آنچه در فرانسه روی داد، یک فاجعه بود. اما فاجعه بزرگ‌تر سکوت در برابر جنایتی است که بشریت و ارزش‌های انسانی را هدف قرار داده است." همه می دانیم کشورهای اروپایی واقعا از دور دستی بر آتش دارند و حاضر به وارد شدن به این صحنه های خونین نبوده و نیستند و بمباران هایی که صورت گرفته یک هزارم آن چیزی است که بشار اسد و خامنه ای انجام میدهند. عمدتا هم حرف از تغییر حکومت سوریه میزنند و اینکه بشار اسد باید ازچرخه قدرت حذف شود. رژیم اسلامی مثل همیشه سعی میکند فرافکنی کرده و قربانی را مقصر جلوه بدهد و خود را ناشیانه به در ببرد. واقعیت این است که داعش و خامنه ای وبشار اسد یکی هستند . با این تفاوت که هدایت این پدیده شوم داعش در دستان ابوداعش یعنی همان خامنه ای است.

محمد کوثری «نماینده مردم تهران!» و رئیس کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم با ابراز تاسف از حوادث تروریستی پاریس، گفت: به دولت فرانسه هم توصیه می‌کنیم که اگر نمی‌توانند امنیت مردم خود را در مقابل تروریست‌های داعش تامین کنند، می‌تواند این مهم را به مستشاران نظامی ایران که اکنون در سوریه و عراق در حال مبارزه با داعش هستند، بسپارند.