ویدئو‌های ابلهانه


بار دیگر رسانه‌‌های زنجیره‌‌ای ، دست به کار شدند و ویدئویی ابلهانه را در رسانه‌‌ها منتشر کردند که مورد بازدید میلیون‌ها نفر قرار گرفته است!

حتی دانشمند سرشناس ایرانی‌ در ناسا هم، با ضمیمه کردن شعار‌های جناح سیاسی خود، این ویدئو را به اشتراک گذاشت!

در توضیحات این ویدئو نوشته شده در صفحه کارگاه آموزشی شهروند یار وابسته به رسانه‌‌های زنجیره‌ ای خط امامی ها و یواشکی ها نوشته شده: برخی مسلمانان در گوشه و کنار جهان کمپین اعتماد به راه انداخته‌اند. آن ها آغوش خود را باز می‌گذارند، و معمولا روی مقوایی که نزدیک خود گذاشته‌اند چنین می‌نویسند: «من مسلمانم، مرا تروریست می‌دانند ولی من به شما اعتماد دارم، اگر شما هم به من اعتماد دارید، مرا در آغوش بگیرید.» - این ویدئو در پاریس گرفته شده، واکنش مردم دیدنی‌ است.

اولا این فرد بر اساس کدام دستور اسلام زنان غریبه را به آغوش میکشد؟

آیا مسلمان واقعی پیرو تعالیم اسلام حق دارد، جز همسر خودش و یا زنان صیغه ای، کس دیگری را در آغوش بگیرد؟

آیا افراد وابسته به لابی‌های رژیم که این ویدئو‌ها را به اشتراک میگذارند، تا این اندازه بی‌ اطلاع هستند که دستور صریح قرآن برای آدمکشی که بنا بر آیه ۲۱۶ سوره بقره بر مسلمانان واجب شده است را هرگز نخوانده اند؟ یا اینکه خوانده اند، و صرفا جهت کسب منافع مادی دست به فریب افکار عمومی‌ میزنند؟

البته این اولین بار نیست که چنین مطالبی در سطح گسترده منتشر میشود. رضا اصلان ساکن لس آنجلس با درجه دکترا در رشته تاریخ مذاهب، مسلمانی است که از اسلام به مسیحیت و دوباره به اسلام گرویده است! او در گفتگویی تلویزیونی با خبرنگاران سی‌ ان ان که بیش از یک میلیون بار به اشتراک گذاشته شده با سفسطه گری ادعا می‌کند خشونت ارتباطی‌ با اسلام ندارد!

متأسفانه هربار پس از حملات تروریستی مسلمانان در نقاط مختلف جهان، این ویدئو توسط ماله کشان و افراد وابسته به سازمان نایاک و دیگر لابی‌های رژیم، مجددا به اشتراک گذاشته میشود!

حالا کسی که زیر بار آدمکشی نمیرود آیا میتواند ادعای مسلمانی کند و یا دارد با خرد نداشته خود یه قل دو قل بازی میکند؟؟؟

توضیح اینکه کلمه "قتل" در سوره بقره به معنای کشتن است و ماله کشی هم ندارد. کارزار و جنگ و ... معناهای دست چندم این واژه هستند که از معنای اصلی که کشتن باشد برآمده اند. چون کفار زمانی که مسلمانان باورمند و جهادی برای کشتن آنها خیز برمیداشتند، نمی ایستادند آنها را تماشا کنند، طبیعتا از خود دفاع میکردند، و این است که قتل معنی جنگ هم به خود میگیرد. ولی معنی کشتن را که معنی اصلی است از دست نمیدهد.

هر انسانی از دریچه وجدان، می تواند انسان ارزنده و قابل تقدیری باشد، اما تعمیم دادن این وجدانگرایی به اسلام و جهود، یک کردار و رفتار و عمل ناشایست و پلشت است، و گرد و غبار پاشیدن بر چشمان مردم ناآگاه است. این روش نادرست، همچین دریچه ای برای گشودن دوباره و سد باره دکان شیادی و فریب و کلاشیست که سید محمد خاتمی استاد و مرد شماره یک این کار استخواهد ماند!

رضا اصلان ساکن لس آنجلس با درجه دکترا در رشته تاریخ مذاهب

مسلمانی است که از اسلام به مسیحیت و دوباره به اسلام گرویده است!

خوب بودن، مردم را دوست داشتن، به همنوع احترام گذاشتن، یک رفتار و اندیشه وجدانی است، نه اسلامی، و به همین خاطر، این شیاد یک دروغگوی بالفتره است که با ابزار وجدان، در حال تطهیر اسلام است.

مسلمانان ١٤٠٠ سال است كه در جهاد هستند، آدم ميكشند سرها ميبرند، زنان را به كنيزى ميگيرند، مخالفين خود را شكنجه و اعدام ميكنند و همه اين ها را تحت نام الله و پيامرشان و عقايد خود انجام ميدهند و در نهايت ميگويند: به عقايد من احترام بگذار!!!

تو عقيده دارى كه من كافر هستم و خونم بايد ريخته و به زنم تجاوزشود! چرا من بايد به عقيده تو احترام بگذارم؟

عقيده دارى زنان شوهر دار كه در جنگ به اسارت ميگيرى به تو حلال هستند؟ من به عقيده تو هرگز احترام نخواهم گذاشت، حتى اگر دانشمند ناسا چنين بخواهد! حتی اگر میلیون‌ها نفر چنین ویدئو هایی را به اشتراک بگذارند!

بخشی از متن از نظرات بانو پانتا بهرامی و دیگر هم میهنان گرفته شده است.

خبر‌های ویژه