هدیهٔ دولتِ عاشقِ شجریان به مالباختگان

این هم هدیهٔ دولتِ عاشقِ شجریان به مالباختگان: ضرب‌وشتم سپرده‌گزاران بی‌دفاع مؤسسه مالی کاسپین توسط نیروی انتظامی

در پی همایش هزاران تن از مالباختگان چندین بنگاه مالی در برابر بانک مرکزی در تهران در روز ۸ خرداد ۱۳۹۶، نیروهای انتظامی به مردم معترض هجوم برده، شماری از آنان را زخمی و دستگیر کردند.

دقیقا همزمان با ضرب و شتم مردم وکیل محمدرضا شجریان در گفتگو با صدای آمریکا می‌گوید: اظهارات لاریجانی مبنا ندارد، «ربنا» متعلق به ملت است!

جناب وکیل در شرايطى در حال بازاريابى براى موكل خود است‌ که «ملت مالباخته» در تهران، همدان، بروجرد، مسجد سلیمان، دلفان، محلات و یاسوج تجمع کردند و ماموران نیروی انتظامی وارد صحنه شده و با معترضین درگیرشدند و ملت براى گرفتن پولشان كتك مى خورند!

یکی از مهم‌ترین خواسته‌های طرفداران روحانی پس از انتصابات پخش ربنای شجریان است، این درخواست توسط شخصیت‌های معروف و یا شبکه‌های اجتماعی وابسته به اصلاح طلبان انجام می شود. از یک سو اصولگرایان با این موضوع مخالفت کرده و می گویند ربنای شجریان جایگاهی در تلوزیون ندارد. اپوزیسیون معتقد است این نیز یک بازی درون نظام است تا بعد از انتخابات تمرکز جامعه را از مشکلات اساسی مانند فقر، بیکاری، آزادی‌های اجتماعی و وعده‌های روحانی پراکنده کنند و بر سر یکی از موضوعات بسیار پیش پا افتاده بحث‌های بزرگ ایجاد کنند.

در اينستاگرام حسن روحانى ربناى شجريان پخش شد. که این موضوع در رادیو فردا و بی‌ بی‌ سی‌ و بقیه‌ رسانه‌‌های وابسته انعکاس یافت.

يكى از هم ميهنان ميگويد: مردم از فقر به کلیه فروشی,تن فروشی,کارتن خوابی,گور خوابی و هزار و یک کثافت دیگه افتادن اونوقت دغدغه شما پخش شدن ربنای شجریان هستش یعنی با پخش ربنا تمام مشکلات کشور حل میشه؟

هم میهن دیگری در کامنتی نوشته: خوب به سلامتى اين وعده آقاى روحانى عملى شد چون ايشان گفته بود اين صدا پخش خواهد شد نگفته بود از كجا.

اين جزو دكترين جمهورى اسلامى است.

رهبران اين نظام ٣٩ سال با تحميق اين مردم به آنها حكومت كرده اند.

بايد بر احوال ملتى كه در قرن بيست و يكم يكى از مطالباتش پخش ربناى شجريان است گريست.

البته اينكه چرا ربناى مرحوم ذبيحى كه به دست جنايتكاران رژيم و امثال محمدرضا شجريان خائن اعدام انقلابى شد و زبانش را از حلقومش درآوردند بايد با خوش رقصيهاى امثال شجريان تعويض شود خود حديث مفصلى دارد.

خبر‌های ویژه