یک بام و دو هوای کشور‌های اروپایی

به‌رغم شکایت یک سیاستمدار و حقوقدان آلمانی از هاشمی شاهرودی، آخوند جنایتکار توانست با برخورداری از «امکانات دیپلماتیک» و با «اسکورت پلیس آلمان» از هانوفر به هامبورگ رفته و از آنجا به سوی ایران پرواز کند!

این در حالی‌ است که در جريان شورش ۵۷ هیچ یک از کشور‌های اروپایی اجازه ورود به شاه فقید ندادند و پادشاه ایران پس از خروج از كشور به همراه خانواده اش در كشورهاى مختلف سرگردان بود و همين مسئله یکی‌ از دلایل تشدید بیماری ایشان بود که نهایتا به مرگش منجر شد. و فقط انور سادات بود که آخوندها را خطرناک توصیف کرد و در همان روز به شاه پیغام داده و از ایشان دعوت کرد تا برای استراحت و تمدد اعصاب به مصر برود.

حال می‌بایست پرسید مقامات آلمانی‌ و افرادی مانند دکتر مجید سمیعی که قسم پزشکی‌ و قوانین دیپلماتیک را مستمسکی جهت «سرویس دهی درجه یک»‌ به آخوندی قرار میدهند، که دستور اعدام هزاران نفر از جمله کودکان زیر ۱۸ سال را صادر کرده است، آیا میتوانند به ما بگویند بر اساس کدام حکم قانونی‌ از ورود پادشاه ایران به کشور‌های اروپایی جلوگیری شد؟

یکی‌ از هم میهنان به نام داریوش در کامنتی در صفحه دویچه وله نوشته است: «دولت آلمان همانطور که تروریستهای میکونوس را به ایران باز برگرداند این جنایکار ناقض حقوق بشر که دستش تا به ارنج به خون جوانان ایرانی الوده است به ایران بازگرداند. فقط‌بخاطر قرارداهای سنگین اقتصادی که بین کشور المان و جمهوری جنایتکار »

یک جوان ایرانی‌ نیز چند روز پیش نوشت: «خیلی جالبه سفارت آلمان به شاهرودی و عوامل رژیم در تهران ویزا میده و به مردم عادی به بهانه های واهی از دم ردی. چقدر پول پرستید شما آلمانی ها! به خاطر پول به قاتل ویزا و اقامت میدید. قراردادهای سود آور با آخوندها به زودی کنسل میشه»

دکتر مجید سمیعی: طفلک‌ها اینها (مخالفان رژیم اسلامی) باید فرهنگ دید خودشان را عوض کنند! دکتر مجید سمیعی در مورد عکس انداختن با «آیت‌الله شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام» به دوربین زل زد و گفت: بنده اصلا اسم ایشان رو هم نمیشناختم!!! و تازه شناختم مثل شما و دیگران! من که در ایران زندگی‌ نمیکنم، شاید در سال ۲-۳ روز برم ایران برای تدریس و دیدن همکاران خودمون ... باور بفرمایید برای من وقتی‌ باقی‌ نمی‌ماند که بخواهم کار‌های بین المللی خودم را انجام بدهم و به موقعیت کار‌های سیاسی قضائی ایران بخواهم برسم!

خبر‌های ویژه
Recent Posts