دوربین‌ها و شناسایی معترضین

توجه ! دوربینهای مدار بسته خیابانها را جهت احتیاط به هر وسیله ای از کار بیندازید!

یکی‌ از راه‌ها میتوانید رنگ را در داخل کیسه‌های کوچک و نازک نایلونی (همانند کاندوم) ریخته، سرش را بسته و پیش از تظاهرات‌ها به سمت دوربین‌های مدار بسته پرتاب کنید. ( همچنین از تخم ‌مرغ خام هم می‌توانید استفاده کنید)

اما لازم است فعالان چند روز قبل دوربین‌های مدار بسته در سطح شهر را شناسایی کرده و سپس در یک اقدام هماهنگ آنها را از کار بیندازند.

در تصویر انواع دوربین‌های های مدار بسته نشان داده شده است. نامه‌ اداره اماکن مشهد به تمامی اتحادیه‌ها برای فعال کردن دوربین‌ها و شناسایی معترضین در اینجا ضمیمه شده است

هموطن رسانه شمائید!

افشین افشین جم می‌گوید: مواظب نيت كسانيكه ميخواهند ٢٢ بهمن مردم در منزل ها بمانند باشيد

امادر مقابل گروهی از هم میهن آزادی‌خواه می‌ گویند:

٢٢ بهمن در خانه‌ها ميمانيم سياهى لشگر رژيم آخوند ها نميشويم

توضیح ضروری در رابطه با روز ۲۲ بهمن:

عده‌ای کراواتی مانند افشین افشین جم (پدر نازنین افشین جم دختر شایسته کانادا) که هر روزه از آزادی یواشکی (یکی‌ دیگر از دام‌های وزارت اطلاعات) حمایت می‌کنند اکنون در خارج کشور برای شرکت در راهپیمائی ۲۲ بهمن تبلیغ می‌کنند.

یعنی دقیقا همان نسخه‌ای که سالها پیش سید ابراهیم نبوی در سال ۱۳۸۸ با طرح اسب تروا پیچید و جوانان را به دام بسیجی‌‌ها و نیرو‌های ضد شورش انداخت.

نبوی از نزدیکان لاجوردی معروف به جلاد اوین و یکی از معاونان وزارت کشور در سال ۱۳۶۷ بود؛ نبوی در پاسخ به سایت سپیده دم حضور خود در تصویری در کنار لاجوردی را انکار کرده اما با افتخار به حمایت از حامی‌ هاشمی‌ رفسنجانی‌، حسن روحانی و محمد خاتمی اعتراف نموده و در مقطعی نیز پیشنهاد حمایت از محمود احمدی‌نژاد برای ضربه به خامنه ای را مطرح نمود و نوشت: "اگر می شه از اشتباه افرادی که جنایت هم کردند گذشت، چرا نمی شه از اشتباه احمدی نژاد اگر واقعا تصمیم بگیره در کنار مردم باشه و مقابل دیکتاتوری بایسته نمی شه گذشت؟ "

در یکی از مقالات دیگر، خامنه ای را «معتدل ترین فرد» در میان اصول گرایان در زمان انتخاب به عنوان رهبری دانست.

سید ابراهیم نبوی همان فردی که با طرح مسخره اسب تروا، جوانان ايرانى را به دام بسیجی‌‌ها انداخت. نبوی از نزدیکان لاجوردی معروف به جلاد اوین و یکی از معاونان وزارت کشور در سال ۱۳۶۷ بود

سید ابراهیم نبوی همان فردی که با طرح مسخره اسب تروا، جوانان ايرانى را به دام بسیجی‌‌ها انداخت. نبوی از

نزدیکان لاجوردی معروف به جلاد اوین و یکی از معاونان وزارت کشور در سال ۱۳۶۷ بود

لطفا به شباهت نوشتار نبوی و افشین جم توجه کنید:

البته لازم به ذکر است ابراهیم نبوی و افشین افشین جم در ظاهر متفاوت هستند، نبوی علناً از رفسنجانی‌، روحانی و خاتمی حمایت کرده اما افشین جم ماسک بر انداز به چهره زده اما به همراه دخترش نقش ستون پنجم را بازی و همان اهداف اصلاح طلبان را دنبال می‌کند.

* ستون پنجم به گروهی گفته می‌شود که در نهان به تضعیف گروه بزرگتری که ظاهراً باید به آن وفادار باشند می‌پردازند.

ابراهیم نبوی در طرح اسب تروا در سال ۱۳۸۸: ما می دانیم که بخش وسیعی از کسانی که روز ۲۲ بهمن برای راهپیمایی می روند و حامی دولت یا حکومت هستند، بصورت سازماندهی شده و اتوبوسی در جمع حاضر شده و مطمئنا صفوف اول راهپیمایی را بخود اختصاص خواهند داد. اما آنها نیز صرفا بنا به وظیفه و تحت فشار می آیند و به همین دلیل صفوف آنان مشخص و روشن خواهد بود

افشین افشین جم در سال ۱۳۹۶: اين اولين بار نيست كه مردم در تظاهرات حكومتى شركت ميكنند ، در حاليكه رژيم با بلندگو هاى قوى مرگ بر امريكا و غيره ميگويند ، پاسخ مردم مرگ بر روسيه، مرگ بر خامنه أى و نظام و غيره خواهد بود

- أين بار تظاهرات منحصر به تهران و چند مركز أستان بزرگ نيست بلكه بالغ بر ١١٠ يا بيشتر شهر و شهرستان أست، يعنى اينكه رژيم نميتواند كشگر كشى إز ديگر نقاط به تهران و ديگر مراكز بزرگ بكند - فكر ميكنيد در تهران ١٢ يا ١٤ ميليونى چند صد نَفَر يا چندين هزار نَفَر بسيج وًنظامى ميتوانند بخيابان بياورند كه تمام مردم را زير پوشش قرار دهند؟

مواظب نيت كسانيكه ميخواهند مردم در منزل ها بمانند باشيد، أين همانست كه رژيم ميخواهذ چون ترس دارد و ميداند نميتواند ده ها ميليون جمعيت همه چيز باخته را كنترل كند ، نه پرسنل دارد، نه سلول كافى براى زندان كردن ده ها و هزاران معترض دارد و جوامع بين المللى رصد ميكنند و چنانچه مردم در خانه ها بمانند ، با منتاژ ويديو ، عكس إز گذشته ، مخلوط با افراد رژيم بدون تعارض ، مصداق گفته روحانى خواهد بود كه گفت ؛ مردم حمايتشان را روز ٢٢ بهمن نشان خواهند داد. نگذاريم اينطور شود.

خبر‌های ویژه