آیاخیانت اردشیر زاهدی به مملکت به سال ۱۳۵۷محدود میشود؟


اردشیر زاهدی وزیرخارجه پهلوی و داماد محمدرضا شاه بارها در سخنان خود با اذعان به «وطنپرستی پادشاه ایران» به خنجر از پشت زدن و «خیانت به شاه و مملکت» اعتراف کرده است!

اما سوال اینجاست آیا تضمینی ارائه داده تا دیگر خیانت نکنند؟ آیا «خیانت او به مملکت» محدود به سال ۱۳۵۷ میشود یا تا به امروز ادامه دارد؟

اردشیر زاهدی در مصاحبه‌های خود از وضعیت زنان در جمهوری اسلامی، محمود احمدی‌نژاد و جواد ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی و حتی خمینی دفاع کرده است!

و اکنون نیز در مقاله ای که بعنوان آگهی در نیویورک تایمز چاپ کرده از دخالت های رژیم در منطقه و در سوریه جانانه دفاع کرده و آنرا در راستای «منافع ملی ایران» دانسته است!

یعنی از حضور «سپاه قدس» جهت حفظ بشار اسد حمایت کرده و آنرا «در جهت منافع ملی‌» میداند!

شایان ذکر است وابستگان رژیم در داخل، بی‌ بی‌ سی‌ و افراد نفوذی در اپوزیسیون خارج از کشور مانند امید دانا از این سخنان استقبال کرده ا‌ند!

امید شریفی دانا که با عفو خامنه‌ای از زندان آزاد شده و اکنون در کشور سوئد از سپاه پاسداران طرفداری می‌کند، اردشیر زاهدی را «نماد شرف ملی»‌ دانسته است.

اما یکی‌ از هم میهنان داخل کشور در کامنتی نوشته است: كاش اردشير سهم خود را در بوجود آمدن جمهوری اسلامي هم، مورد تجزيه و تحليل قرار ميداد. فی الواقع شماها گوشه نشيينان دور خرمن محمد رضا شاه پهلوی بوديد كه در بوجود آمدن اتفاقات ٥٧ بيشتر از رأس حكومت مقصر هستيد و ايرانيان شما ها را از ياد نخواهند برد. شما از شرافت گفتيد ولی نگفتيد كه چه بر سر ايران و ايرانی آورديد كه در نتيجه عملكرد شماها اكنون ايران و ايرانيان ٤٠ سال است كه گرفتار در چنگال تيفوس و سرطان هستند، ولی اردشير با توجه به پولی كه از مردم ايران به تاراج برديد در اوج لذت به زندگی نكبتبار خود ادامه داديد تا كنون ، شما لطفأ از «شرافت و نجابت» دم نزنيد!

هم میهن دیگری هم نوشته است: با تندتر شدن طنابِ دور گردنِ ملايان، نامه های بيشتری انشاء و انتشار خواهند يافت!خيلی از اپوزسيون قلابی كه با دلارهای نفتی رشد نموده اند و همواره يكي به ميخ و يكی به نعل ميزدند، در اينده ای نه چندان دور، مانند اكبر گنجی و عبدالكريم سروش، نقاب تزوير را بر ميكنند و مانند زاهدی، تابلوی(دفاع از ولي فقيه) را بر پيشانی خويش با (پونز) ميچسبانند! اينرا براي ثبت در تاريخ ميگويم: نفر بعدی كه نامه را در فيگارو منتشر خواهد كرد، ابوالحسن بنی صدر خواهد بود!

ايشان مدتهاست كه برای اسب مراد ولايت فقيه نعلبندی ميكند، اما ١٠ تا ضربه را به ميخ ميزند و يكی را نيز (برای انحراف أفكار عمومی)به نعل ميزند!

مصاحبه ايشان با دهباشي نيز خيلی خيلی مشكوك بود.

یک فعال سیاسی هم در بالاترین نوشته است: طرفداران پادشاهی باید قاطعانه و صریح از اردشیر زاهدی اعلام برائت کرده و نسبت به آن مقاله کذایی که با پرداخت پول منتشر شده اعلام موضعِ مخالف کنند. اگر در این کار سهل انگاری شود در آینده همه ما در این ننگ سهیم خواهیم بود. اینکه فلانی داماد شاه بوده یا وزیر خارجه یا پسر زنده یاد تیمسار فضل الله خان نه تنها مانع برخورد سخت نیست بلکه دقیقا به همان دلایل باید از این مردک ابراز انزجار کنیم. مهم هم نخواهد بود در آینده (اگر آینده ای داشته باشد) حرفهای خوبی هم بزند یا نه این فرد دیگر تمام شده است. به هیچ عنوان نباید او را خودی دانست. او یک خائن است و بازیچه دست نایاک. خیانت دیگرش این بوده که اسناد و مدارک زیادی از دوران پادشاهی را در اختیار یک مزدور رژیم که بنام مورخ در استنفورد مستقر شده قرار داده و این به اصطلاح مورخ، اسناد را به گونه ای گزینشی و تحریف شده در جهت دشمنی با محمدرضا شاه بکار میبرد.

خبر‌های ویژه
Recent Posts