از خواب بیدار شو مشنگ!


رییس‌جمهور آمریکا در راه بازگشت از سنگاپور و از توی هواپیما به توهین رابرت دنیرو واکنش نشان داد.

ترامپ بعد از چند توییت ستایش‌گرانه در مورد دیدار تاریخی‌اش با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی، به سراغ رابرت دنیرو رفته و نوشت: «حدس می‌زنم تشخیص نمی‌دهد که اقتصاد در بهترین وضعیت است با نرخ بدون سابقه بالای اشتغال و اینکه خیلی از کمپانی‌ها به سمت کشورمان سرازیر شده‌اند. از خواب بیدار شو مشنگ!»

ترامپ در توییتی دیگر نوشت: «رابرت دنیرو، آدمی با ضریب هوشی بسیار پایین، مشت‌های زیادی از مشت‌زن‌های واقعی در فیلم‌ها به سرش خورده است. دیشب فیلمش را دیدم و حقیقتا معتقدم او 'منگ‘ شده.»

رابرت دنیرو اخیرا در مراسم اهدای جایزه معتبر "تونی" که به برگزیدگان تئاتر آمریکا اهدا می‌شود، وقتی برای معرفی اجرای بروس اسپرینگستین خواننده به روی صحنه آمد، گفت: «اول از همه می‌خواهم بگویم، لعنت (ترجمه آزاد لغت انگلیسی f***) به ترامپ.»

این گفته دنیرو با تشویق ایستاده و طولانی مدت حاضران در تالار موسیقی رادیو سیتی شهر نیویورک روبرو شد.

پیش از این مدونا نیز به همین سبک به دونالد ترامپ فحاشی کرده بود و قبل از انتخابات وعده سکس دهنی به طرفداران هیلاری کلینتون داده بود!

رابرت دنیرو دو روز قبل از دیدار تاریخی‌ دونالد ترامپ و کیم جونگ اون، در یک مراسم رسمی‌ فحش رکیکی را نثار رئیس جمهور آمریکا کرد.

پس از انجام دیدار موفقیت آمیز سران دو کشور آمریکا و کره شمالی، رابرت دنیرو پیامی را جهت عذر خواهی‌ منتشر کرد، البته نه به خاطر رفتار خودش بلکه از کانادا به دلیل آنچه که او «رفتار احمقانه» دونالد ترامپ نامیده عذر خواهی‌ نمود و آنرا شرم آور نامید.

فحاشی و اینک عذر خواهی‌ رابرت دنیرو از کانادا، هرچند با استقبال هنرمندان رو برو شد اما موجی از انتقاد را در فضای مجازی بر علیه این بازیگر سالخورده سینما بر انگیخت.

یک کاربر آمریکایی خطاب به دنیرو نوشته است: «خفه شو، هیچ کس نیازی نیست عذر خواهی‌ کند وقتی‌ کاری درست برای آمریکا انجام شده.»

و کار بر دیگری نوشته است: «او شرم آور است، فکر می‌کند بهتر از رئیس جمهور است؟ واقعا فکر می‌کند کیست؟

او فقط جهت بازیگری پول دریافت می‌کند ... و اکنون نیز به او دیکته شده چه بگوید!»

یک روزنامه نگار نیز به نام میشل مالکین با انتشار ک ویدئویی از رابرت دنیرو تشکر کرد و گفت: از تو ممنونم رابرت دنیرو که به دنیا نشان دادی که هالیوود تا چه اندازه زشت، دچار اختلال مشاعر، خشن و خسته کننده شده است.

رابرت دنیرو پیش از این نیز بارها به دونالد ترمپ حملات لفظی کرده بود. او در جریان رقابت‌های انتخاباتی میان ترامپ و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دموکرات در یک ویدیوی تبلیغاتی با حمله به ترامپ گفته بود: «دلم می‌خواهد با مشت توی صورتش بکوبم.»

در این ویدیو که برای تشویق مردم به رأی دادن در انتخابات درست شده بود، دنیرو گفته بود ترامپ "آشغال، سگ، خوک و یک انسان فریبکار است."

خبر‌های ویژه