افشاگری آتنا فقدانی و نادر فتوره چی‌ در رابطه با یکی‌ دیگر از دروغ‌های باند ستوده و علینژاد


نادر فتوره چی‌ یکی‌ از روزنامه نگران داخل کشور امروز ۱۹ تیر ۱۳۹۶ در صفحه فیسبوک خود نوشت: چرا همسر نسرین ستوده در خبری که ۳روز قبل درباره محکومیت #شاپرک_شجری‌_زاده نوشت، به اینکه او یکماه‌ست از ایران خارج شده، اشاره نکرد؟

خود خانم شجری‌زاده چرا در حالی که اشک میریخت و بغض کرده بود که «۲۰ سال، ۲۰ سال خفگی» نگفت «البته من الان یکماه است ایران نیستم»؟

اگر مسئله خروج او از کشور مهم نبوده، چرا پس از افشای مسئله توسط آتنا فرقدانی، علینژاد و شجری‌زادی «کلیپ توضیح» منتشر کردند؟ اگر مهم بود، چرا قبلا نگفتند؟

جالب آنکه نسرین ستوده هم اکنون به خاطر پرونده کسی در زندان است که یکماه است از کشور خارج شده و خانم ستوده هم از موضوع مطلع بوده و سعی در پنهان کردنش داشته!

گر آتنا فرقدانی خروج شاپرک شجری زاده از ایران را افشاء نمیکرد، علینژا شیاد و رضا خندان و ستوده تا کی میخواستند با او از مردم «اشک» بگیرند؟

این چه مبارزه مدنی‌ایست که با پنهانکاری و «مهندسی افکار» آمیخته است؟

#اپوزیسیون_قلابی

#سناریوی_ضعیف_اجرای_افتضاح

#شیادها

نوشتار بالا عکس عمل نادر فتوره چی‌ بود پس از روشنگری آتنا فرقدانی درباره عوامفريبی شاپرك شجری زاده. ابعاد فریب افکار عمومی‌ در رابطه با پروژه دختران خیابان انقلاب که با پول‌های در پاکت از سوی زهرا رهنورد و مصطفی تاجزده شروع شد، بسیار گسترده است که هر روز نقاط تاریکی‌ از این پروژه پر رمز و راز روشن میشود. هدف هم کاملا مشخص است به بیراهه کشیدن خیزش مردم ایران که جنگ‌های زرگری را باور نکردند و در خیابان‌ها شعار اصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا سر دادند!

لازم به ذکر است این اولین بار نیست که رضا خندان دست به فریب افکار عمومی‌ زده است. سایت سپیده دم اولین بار دو سال پیش دروغ‌های رضا خندان همسر نسرین ستوده را افشا نمود. (اینجا) و سهیل پرهیزی مدیر سایت سپیده دم شب قبل از خاکسپاری مادرش ضمن پوزش خواهی‌ از مردم ایران متنی را منتشر نمود و «خیانت نسرین ستوده و جعفر پناهی» را به اطلاع عموم رسانید. سهیل پرهیزی سالها جهت آزادی این دو نفر کمپین بین المللی تشکیل داده بود.
پر واضح است انتشار این مطالب جهت اطلاع‌رسانی بوده و به هیچ وجه به معنی‌ تایید مواضع سیاسی نادر فتوره چی و آتنا فقدنی در حال حاضر و یا آینده نیست.

حال توجه شما را جلب می‌کنیم به توضیحات آتنا فقدانی:

عملی ظالمانه و قرون وسطایی‌ست که برای زنان و دخترانی که تنها به دلیل اعتراض به حجاب اجباری قرار بازداشت و احکام قضایی سنگین توسط سیستم فاسد حاکمیت صادر می شود. اما "یک ماه" خارج از ایران در حاشیه‌ی امن نشستن و گذاشتن لایو با چهره‌ای گریان، به گونه‌ای که خانم شجری‌زاده تا همین دو روز پیش وانمود می‌کردند در ایران هستند؛ آیا گمان نمی‌برید که بین این رفتار متناقض شما، با سیاست جمهوری اسلامی که از طریق عرصه‌ی رسانه‌ها به فریب افکار عمومی می‌پردازد؛ چندان تمایزی نیست؟! دوستان بسیاری داشتم که به صورت پنهانی از ایران رفتند و تا ماه‌ها جز من و خانواده‌ی آن‌ها، کسی مطلع نبود و رنج تبعید را به دوش می‌کشند اما از طریق رسانه‌ها به فریب اذهان عمومی هم متوسل نشدند! خانم شجری‌زاده مدعی‌ست که من بعد از مکالمه با ایشان در اینستاگرام بلافاصله به انتشار خبر خروج ایشان از ایران اقدام نمودم! در صورتی که به ایشان این اجازه را می‌دهم که "زمان" مکالمات من با خودشان را منتشر کنند و مخاطبان هم، "زمان" کامنتی را که زیر پست آقای فتوره چی قبل از مکالمه با این خانم داشتم؛ مقایسه کنند تا اذهان عمومی در جریان کامل موضوع قرار بگیرند! نکته‌ی جالب اینجاست که بعد از انتشار خبر خروج ایشان از ایران، بلافاصله لایو گذاشتند و اعلام کردند که از ایران رفتند! آنچه برای من دردآور است به هیچ عنوان موضوع خروج ایشان از ایران نیست! موضوع فریب افکار عمومی‌ست که در طی مکالمه‌ای که با این خانم داشتم؛ اعلام کردند که رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها از خروج ایشان مطلع هستند اما همین رسانه‌های مطلع همچون(بی‌بی‌سی)، به تحریم خبری زندانیان سیاسی که سال‌هاست در زندان به سر می‌برند؛ می‌پردازد! زنان و مردانی که جان و روح خود را صرف آرمان‌هایشان کردند و حال سالیانی‌ست در زندانند؛ اما به دلایل سیاسی کاملا مشخص، توسط همین رسانه‌ها بایکوت خبری می‌شوند! آیا اذهان عمومی از وضعیت ناخوشایند "فرزندان" زندانیانی که صدایشان توسط همین رسانه‌ها در نطفه مانده است؛ مطلع هستند؟! خانم شجری‌زاده متنی گذاشتید مبنی بر اینکه چرا هیچگاه من به حجاب اجباری اعتراض نکردم! خواستم بدانید که بد نیست به پست دو سال پیش من به مناسبت "روز جهانی زن" نگاهی بیاندازید تا متوجه شوید من یک "هنرجو" هستم و کار یک هنرجو این است که در مورد مسائل مهم، با زبان تصویر سخن بگوید و کار یک نویسنده این است که با واژه‌ها مطالب را انعکاس دهد؛ اما من نویسنده نیستم! پایدار باشید و چون کوه استوار

خبر‌های ویژه