کدوم حکومتی اینقدر احمق هست؟


فردی که توافقنامه ننگین ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ از سوی حسن روحانی و واگذاری عملی سهم ایران در دریای مازندران (کاسپین) به کشور روسیه

را یک پیروزی و شاهکار نامیده بود اینک در مورد تیراندازی ۳۱ شهریور در اهواز میگوید: «در این رژه نظامی که سپاه پاسداران هم دخیل بود میخواستیم ابهت نظامی خودمون رو نشون بدیم... این چه سطح آی کیو هست که شما مطرح می‌کنید؟ رژیم خودش انجام داده! این حرف‌های ناپخته‌ای هست که شوربختانه که در یک اسکلیسم و گاگیسم سیاسی در جامعه پخش میشه، و هرچقدر هم که طرف احمق تر باشه فکر میکنه که بیشتر میفهمد و این جملات را تکرار میکنند! و یک لحظه فکر نمیکند که کدوم حکومتی اینقدر احمق هست که حمله کنه به مساله سمبلیک خودش. رژه یک مساله سمبلیک هست دیگه، این کار رو نمیکنه!»

حال طرفداران رژیم با هر عقیده مذهبی و از هر جناحی که هستند میبایست پاسخ دهند آیا مراسم رژه سمبلیک تر از مراسم عاشورا در حرم امام هشتم شیعیان است که با انفجار بمبی در تاریخ ۳۰ خرداد ۷۳ توسط وزارت اطلاعات دولت هاشمی‌ رفسنجانی‌ به کشته شدن ۲۷ نفر و زخمی شدن بیش از ۳۰۰ نفر منجر شد؟

نام این شخص که به گفته خودش در خیابان‌های تهران بر علیه خامنه‌ای شعار سر داده اما اکنون در سوئد از خامنه‌ای دفاع می‌کند امید شریفی دانا است!

امید دانا در لابلای صحبت‌های خود از سفارت‌های جمهوری اسلامی در کشور‌های مختلف می‌خواهد که از کسانی‌ که در مورد دست داشتن رژیم در حملات اهواز در رسانه‌ها صحبت میکنند و یا ایجاد شبه میکنند، قاطعانه ایستادگی کرده و از این افراد در دادگاههای خارج از کشور شکایت کنند.

لازم به ذکر است امید شریفی دانا بارها در مورد تجزیه طلبان، چپ ها، اسلام، قرآن، اصلاح طلبان، اصولگرایان و دیگر عوامل جمهوری اسلامی افشا گری‌های تندی هم کرده است!

آنها هم به او حمله کرده ا‌ند اما در نهایت دعوا‌های ساختگی را کنار میگذارند و به مانند قطرات جیوه دوباره به هم وصل میشوند!

در حالی که علی خامنه ای و رضا پهلوی در پیام های تسلیت خود حملات اهواز را «تروریستی» قلمداد کرده اند، اما افکار عمومی قانع نشده و آنرا سناریویی از پیش طراحی شده توسط حکومت میدانند. این پرسش مطرح شده که چرا در حالی که جایگاه مقامات به راحتی در تیر رس بوده اما کوچکترین آسیبی به مقامات حاضر در جایگاه نرسیده؟

مزایای حمله به مراسم رژه ارتش برای حکومت جمهوری اسلامی:

۱- مظلوم‌نمایی جمهوری اسلامی در آستانه جلسه شورای امنیت به ریاست ترامپ، که در خوزستان امنیت نداریم و رژه ارتش با حمله مسلحانه روبرو می‌گردد!!

۲- ایجاد حق عملیات متقابل توسط نیروهای امنیتی و اطلاعاتی جمهوری اسلامی علیه مردم مظلوم خوزستان و سایر مردم ایران

۳- سرپوش گذاشتن بروی موضوعات مهمی چون فروش دریای کاسپین، اجاره خلیج فارس به چینی ها، واگذاری بندر چابهار به هندی ها ... و بحران اقتصادی

۴- مظلوم‌نمایی جمهوری اسلامی و بهانه برای سخنرانی آتشین در مجمع عمومی علیه امریکا، اسراییل و عربستان و توجیه حضور در سوریه و یمن و عراق

۵- بهانه برای امنیتی کردن و سرکوب وحشیانه اعتراضات در کشور و به ویژه در خوزستان محروم از همه چیز، حتی آب آشامیدنی و هوایی برای تنفس

۶- در ۱۷ خردادماه ۹۶ و دو روز پیش از اعلام نام سپاه پاسداران به عنوان سازمان تروریستی، گروه سپاه ساخته‌ و تروریستی «داعش» به مجلس حمله کرد و حالا نیز پیش از اجلاس شورای امنیت در خصوص فعالیت‌های تروریستی ج.ا، به اهواز!

۷- چطور جواد ظریف هنوز صدای گلوله ها تمام نشده مهاجمین و کشور های حامی آنها را شناسایی کرده؟

۸- سخنگوی "جنبش الاحواز" با گذشت چند ساعت از حمله تروریستی هنوز نمی داند باید مسوولیت حمله را به عهده بگیرد یا نه! رویدادی که از سوی هر گروه یا سازمانی، حتی نیرهای خودی رخ داده باشد نیاز به طراحی و برنامه‌ریزی و حتی اقدامات عملی طولانی‌مدت دارد. با این حال، سخنگوی "جنبش" مذکور هنوز در جریان نیست و در عوض درحال آفرینش گردان‌ها و گروه‌های زیرشاخه است! تو گویی این "جنبش" وسعتی در حد ارتش پارتیزان‌ها دارد که تنها یک گردانش قادر به چنین عملیاتی است!

چند بار در تاریخ دیده‌اید که گروهی با امکانات و سازماندهی چنین قوی، عملیاتی به این وسعت را انجام دهد، اما بیانیه پذیرش مسوولیت آن را آماده نکرده باشد؟

۹- در حمله تروریست های جهاد اسلامی مصر در تاریخ ۶ اکتبر ۱۹۸۱ و ترور انور سادات رییس جمهور مصر تروریست ها به جایگاه رییس جمهور حمله کرده و او و اطرافیانش را کشتند و به سربازان و کودکان صدمه ای وارد نشد.

حال اگر فرض کنیم که تروریست ها امروز نیز در حمله مسلحانه به رژه نیروهای مسلح در اهواز چنین قصدی داشته اند، هیچوقت آنها بسوی سربازان و کودکان تیراندازی نمی کردند زیرا اگر این عمل را با عمل تروریست های جهاد اسلامی مصر مقایسه کنیم، تروریست های مصر می خواستند با آن ترور قهرمان محسوب شوند. پس هیچ تروریستی که قصد قهرمان شدن را دارد به سوی سربازان و کودکان تیر اندازی نمی کند، بلکه مسقیم فرماندهان ارشد و یا رهبر را نشانه می گیرد.

۱۰-پس چه کسانی می توانند دست به چنین تروری زده باشند؟

در این عملیات می بینیم کودکان و سربازان زخمی و کشته می شوند که چنین عملیاتی فقط می تواند با نقشه نیروهای امنیتی سپاه انجام شده باشد تا با بنمایش گذاشتن تصاویر سربازان و کودکان زخمی از احساسات مردم سوء استفاده کرده و بهانه ای برای پلیسی و امنیتی کردن جامعه داشته باشند. حربه ای که سپاه بارها با قربانی کردم مردم و حتی نیروهای سپاه و ارتش برای رسیدن به اهداف خود استفاده کرده است. در جریان حمله تروریستها به مجلس نیز مدارکی ارایه کردیم که تعدادی از تروریستها سالها در تماس مستقیم با سپاه بوده اند. این نیروهای امنیتی همانهایی هستند که قبل از انقلاب سینما رکس آبادان را آتش زده و صدها نفر را در آتش سوزاندند تا از احساسات مردم سوء استفاده کرده و بگویند، کار شاه بوده است.

از صدها سال پیش تاکنون الویت تروریست در ترور‌هایشان ریس و فرمانده هان بوده و هست اما در این مردم و تعدادی سرباز وظیفه قربانی شدن

به مانند این طویل‌های مجلس اتفاق افتاد و با اینکه مجلسین وارده ساختمان مجلس شدند ولی‌ رئیس حرام زاده و عراقی‌ مجلس و نمایندگان خاین خیلی‌ ریلکس به کار خود ادامه دادن بودن و نمایندگان خیلی ریلکس به کار خود ادامه دادن بودن چون میدانستند رژیم این طراحی کرده فریب مزخرفات اخوندا رو نخورید کشتار سربازان بیگناه حمله تروریستی فقط کار مافیای برادران قاچاقچی سپاه می توانست باشد

اين تئاتر مضحك (حمله اهواز) که باعث کشتن بی گناهان شد هم مثل آن نمايش مسخره ترور در مجلس كار خود رژيمه

قط و فقط این کارناوال برای عنوان کردن روحانی در سازمان ملل که خود ما قربانی تروریسم هستیم و بس

تعدادی از هموطنان ایرانی ما را کشتند تا بتواند خود را ثابت کنند!

تفاوت عجیب حملات داعش در سایر کشورها با ایران (بر گرفته از بالاترین)

کاری به این نداریم که این واقعه در آستانه جلسه شورای امنیت در رابطه با حمایت ج.ا. از تروریسم، جمهوری اسلامی را قربانی تروریسم نشان میدهد.

کاری به این نداریم که آقای ظریف هنوز صدای گلوله ها تمام نشده چطور مهاجمین را شناسایی کرده؟

سوالی در ذهن ما بی جواب است.

داعش طی سالیان گذشته حملات فراوانی را در کشور های مختلف انجام داده است، این حملات یک وجه مشترک قابل توجه دارند.

خیلی بندرت در حملات داعش افراد حمله کننده زنده میمانند زیرا آنها اصولا برای مردن یا بقول خودشان شهید شدن این کار را میکنند و هدفشان آن است که خودشان هم کشته شوند لذا معمولا یا در درگیری کشته میشوند و یا اگر مجروح شده یا مهماتشان تمام شده باشد در آخرین لحظه با کمربند انتهاری خود و چند نفر دیگر را میکشند.

اما حملات داعش در جمهوری اسلامی سرانجام دیگری دارد، چه در حمله به مجلس و چه در حمله به رژه اهواز همیشه چند نفر از داعشیان زنده دستگیر شده و صد البته بعد ها در اعترافات تکاندهنده تلوزیونی پرده از دستهای پنهان امریکا و اسراییل و سعودی در این جنایات بر میدارند.

لذا این سوال پیش می آید که: نکند برادران از قبل هماهنگی های لازم را با داعشیان فرضی انجام داده اند؟

خبر‌های ویژه