۱۴میلیون دانش‌آموز «گوشت دم توپ»


وزیر آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید: ۱۴ میلیون دانش‌آموز داریم که اگر لازم باشد همانند دوران دفاع مقدس در صحنه خواهند بود

به گزارش سایت مدارا وزیر آموزش و پرورش در سفر خود به نیشابور و در جلسه‌ای که در اردوگاه شهید رجایی این شهرستان برگزار شد بیان کرد: اکنون ۱۴ میلیون دانش‌آموزی داریم که به رغم همه هجمه‌های فرهنگی، اگر لازم باشد همانند دوران دفاع مقدس در صحنه خواهند بود و جانفشانی خواهند کرد.

یکی‌ از هم میهنان در تویتر نوشته است: نیم ساعته قفل شدم رو این خبر و نمیدونم چی بنویسم که بتونه این ججم‌ از جنایتکاری‌، پستی‌، رذالت‌، بیناموسی‌ و حرامزدگی‌ ج.ا و مسئولان و مزدورانش‌ رو نشون بده‌ ولی مغزم‌ یخ زده‌. مدام‌ تصویر پسر ۹‌ ساله‌ام جلوی‌ چشمم ایستاده‌‌‌. دیگه چکار که بکنند ‌ما به خروش خواهیم آمد؟؟

زین پس بجای واژه «اصلاح طلب» از واژه «تجزیه طلب» استفاده خواهیم کرد!

محمد خاتمی، «مطلوب‌ترین شیوه حکومت مردمی» را «اداره فدرالی» دانست و تأکید کرد که امکان اجرای آن در ایران کنونی وجود ندارد.

خاتمی روز شنبه ۲۱ ارديبهشت در دیدار با محسن هاشمی‌ رفسنجانی‌ و دیگر اعضای شورای شهر تهران گفت: «شاید در حال حاضر از نظر سیاسی مناسب نباشد، اما مطلوب‌ترین شیوه حکومت مردمی، اداره فدرالی است که آن زمان [دوران ریاست جمهوری خاتمی] در وزارت کشور ۱۰ منطقه هم مشخص کردیم، اما از نظر قانون اساسی نمی‌توانیم فدارتیو باشیم.»

سید محمد خاتمی با رندی قانون اساسی‌ را مانع اجرای «اداره فدرالی» میداند، اما یکی‌ دیگر از وابستگان رژیم اهداف اصلاح طلبان را تشریح کرده است تا بتوانند موانع را هرچه سریعتر برطرف کنند.

هفته گذشته مصطفی کواکبیان، سیاست‌مدار اصلاح‌طلب عضو فراکسیون امید در تاریخ ۱۸ اردیبهشت اظهار داشت: در حال آماده‌سازی طرحی تحت عنوان جمهوریت سوم هستیم که همان درخواست بازنگری در قانون اساسی از رهبری است.

در سالهای گذشته بی‌ بی‌ سی‌ تریبون خود را در اختیار بسیاری از گرو‌های تجزیه طلب قرار داده بود. دست اندرکاران شبکه من و تو نیز در هفته‌های اخیر علنا به بحث تجزیه ایران پرداختند. وو گفتند: «ایران به عنوان هویت واحد یک مفهوم خطرناک است»

! حسن روحانی هم آشکارا تهدید کرده: مواد مخدر، تروریسم و مهاجر به اروپا صادر خواهیم کرد

در ادامه واکنش کاربران توییتر را به این خبر میبینیم:

- هنگامی که تیم صادراتی های محمد خاتمی را بعنوان «براندازان» شناختند و فضای رسانه ای پُر از وجود این ... ..سپس در وصف جمهوری فدارلیسم سرودند باید میدانستیم در کجای این پرتگاه ایستاده ایم. شعارهایمان ته کشید، و امروز این وضعیت ماست.

'- تقریبا میشد حدس زد بعد از حراج خزر، به برنامه های مشابه چنگ میزنند تا بمانند تاریخ ایران این حجم از میل به قدرت به هر قیمت را حتی در دوران #قجرندیده

در کنار واژه «تجزیه طلب» می‌توان از گزینه‌های دیگر هم استفاده نمود:

«نعلین طلب»

«عمامه طلب»

«جنگ طلب»

«مخدر طلب»

«قاچاق طلب»

«تروریست طلب»

«آشوب طلب»

خبر‌های ویژه