پشت پرده انتشارویدئوی داعش


  • به گزارش خبرگزاری مهر، «محمد جواد ظریف» همان فردی که بر قبر عماد مغنیه حلقه گل گذاشته بود اینک به خبرگزاری «رویترز» گفته است: روسیه می تواند در راستای مبارزه با تروریسم بنا به ضرورت و به صورت موردی از پایگاه‌های نظامی ایران استفاده کند!

  • جواد ظریف روز شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵در حاشیه مراسم بزرگداشت شهدای وزارت امور خارجه: "همه دنیا اذعان دارند که سپاه پاسداران بیشترین حمایت را از کشور های همسایه در مقابله با تروریسم کرده است."

  • جواد ظریف در سال ۱۳۹۳: «در ایران کسی به خاطر عقیده‌ اش در زندان نیست» .«خامنه‌ای همیشه به انتخاب مردم ایران احترام گذاشته است»

  • روز ۲۳ بهمن امسال از شبکه تلویزیونی "افق" وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با موضوع زندگی "عماد مغنیه" فرمانده سابق عملیات "حزب‌الله" لبنان پخش شد. دو مهمان این برنامه یکی «سعید قاسمی» از فرماندهان سپاه پاسداران بود که با افتخار به شرح شماری از عملیات‌های تروریستی به اجرا درآمده توسط عماد مغنیه شامل بمب‌گذاری و آدم‌ربایی پرداخت. مهمان دیگر اما «انيس نقاش» همرزم قديمی صادق خلخالی وعماد مغنيه عامل لبنانی اولین سوءقصد به جان شاپور بختیار، آخرین نخست‌وزیردوران پادشاهی بود که از سوی "وحید یامین‌پور" مجری این برنامه زنده تلویزیونی این‌گونه معرفی شد: «آقای نقاش یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای یک عملیاتی عازم پاریس می‌شود برای به درک واصل کردن نخست‌وزیر شاه، شاپور بختیار. هرچند که آن عملیات در مرحله اول متوقف می‌شود اما ایشان در فرانسه بازداشت می‌شوند و به مدت ۱۰ سال در زندان‌های فرانسه بودند.» «انيس نقاش» در مرداد ماه سال ۱۳۸۷ نیز در مصاحبه‌ای با خبرگزاری فارس گفت که اقدام به ترور بختیار را به «خواست دولت ایران» و در هماهنگی با «سپاه پاسداران» انجام داده بود.

  • پس از کشته شدن مهدی نوروزی، عضو شورای فرماندهی بسیج کرمانشاه سایت رجانیوز با داعش نامیدن معترضان ۸۸ نوشت: حال که خون شهید نوروزی ریخته است، خیلی راحتتر میتوان این ادعا را اثبات کرد که مجاهدت او برای اعتقاداتش بوده است و نه هیچ چیز دیگر. این اعتقادات آنقدری برایش مهم بوده است که جانش را کف دستش بگیرد و در لانه فتنه قیطریه به دل داعشهای ایرانی بزند یا یک تنه جلوی داعشهای یزیدی روز عاشورای سال ۸۸ تهران روی پل حافظ جانفشانی کند و یا به عراق و سامرا برود و مقابل داعش عراقی بایستد. برای نوروزی، داعش داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمی شناسد. باید مقابلش ایستاد، چون آمده است تا مرزهای استراتژیک انقلاب اسلامی را جابجا کند و به ایران و منافع استراتژیکش تجاوز کند. برای شهید نوروزی داعش، داعش است. ایرانی و عراقی و اروپایی نمیشناسد. باید مقابلش ایستاد. یک روز مغازهها را در خیابانهای تهران آتش میزند، عابرین را برهنه میکند و با سنگ و چوب و آهن بر سر و صورتشان میزند، و یک روز در بیابانهای عراق سر از بدن مخالفانش جدا میکند، پای این سر بریدن هلهله میکند و بعد هم از آن فیلم میگیرد و در دنیا منتشر میکند. یک روز در خیابانهای تهران، به عزاداران روز عاشورای سیدالشهداء علیهالسلام حمله میکند و تکیه و هیاتهایشان را به آتش میکشد و یک روز در عراق و کربلا، به زائرین سیدالشهداء علیه السلام حمله میکند و خود را در میان آنها منفجر میکند تا عزاداری را کم رونق کرده باشد. شهید مهدی نوروزی معتقد بود باید مقابل داعش ایستاد، وطنی باشد یا غیروطنی.

  • اسنادهمکاری رژیم اسد با داعش: همکاری رژیم اسد با داعش از زمان ظهور ناگهانی این گروه تروریستی در سوریه و عراق همواره برای محافل سیاسی و رسانه‌ای بحث برانگیز بوده به خصوص که عملا برای همه مشخص بود که داعش و رژیم اسد در همه زمینه‌ها به ویژه در زمینه نظامی در مناطق درگیری همکاری تنگاتنگی دارند. به این ترتیب که هرگاه داعش انقلابیون سوری مانند ارتش آزاد را با نیروی زمینی مورد هجوم قرار می داد همزمان با آن جنگنده‌های اسد ارتش آزاد را بمباران می کردند. جنگ این دو متحد در ظاهر دشمن علیه نیروهای مترقی در سوریه عمق همکاری آنها را ثابت می کند. از روزی که داعش کنترل استان «الرقه» را به دست گرفت تا امروز حتی یک بمب معمولی، بشکه‌ای آتش زا، موشک، خمپاره یا حتی گلوله‌ای معمولی از سوی ارتش اسد حتی به طور اشتباه هم که شده به سوی داعشی‌ها شلیک نشده است، اما رژیم اسد در عوض انواع اسلحه از جمله بمب‌های خوشه‌ ای، بمب‌های بشکه‌‌ای آتش زا تا اسلحه شیمیایی را بر سر مخالفان حقیقی ریخته است. زمانی که در غوطه شرقی بیش از هزار نفر یکجا با اسلحه شیمیایی کشته شدند «الرقه» پایتخت داعش در امن و امان به سر می برد. گزارش کامل را در سایت سپیده دم بخوانید.

آیا این سوال برای شما ایجاد نشده چرا با وجود رفتار وحشیانه داعش و کشتار جنون وار مردم توسط این گروه، گروه‌هایی که خود را اصلاح طلب معرفی‌ می‌نمایند نه تنها در شهر‌های مختلف دنیا بر علیه آنها تظاهرات اعتراضی تدارک ندیدند بلکه برخی‌ افراد در خیابان‌های لندن با پرچم داعش در تظاهرات‌ها شرکت کردند؟ یا چرا پس از انفجار مساجد و امام زاده‌ها، هیچ کفن پوشی در شهر‌های ایران جهت اعتراض به جنايات داعش به خیابان نیامد؟ چرا اصلاح طلبان چشمان خود را به روی جنایات جنون آمیز گروه داعش و سؤ استفاده آشکار حماس از کودکان بسته اند و در بیانیه‌های خود آنها را محکوم نمی کنند؟

حال با این مقدمه نظر یکی‌ از کاربران بالاترین را در رابطه با

پشت پرده انتشار «ویدئویی تهدید آمیز به زبان فارسی» توسط داعش بخوانید:

تلاش وزارت اطلاعات داعشیعه به رهبری خامنه ای برای نظامی کردن جو انتخابات و سرکوب بیشتر مردم اینبار با نمایش دیگری شروع شده است. همیشه این سوال مطرح بود که چرا داعش تاکنون حتی یک ترقه هم در ایران منفجر نکرده است در حالیکه آنها در تمام دنیا عملیات تروریستی انجام داده اند. سیاست های داعش و خامنه ای کاملا برهم منطبق است و هدف خامنه ای ایجاد دولت اسلامی و برچیدن هرچه روزنامه و انتخابات و کانون های دمکراسی است. وزارت اطلاعات در نمایش جدید خود، با ساخت ویدیویی دروغین در تلاش برای ترساندن مردم و عموم شیعه و قراردادن آنها در مقابل یک دشمن فرضی است. اگر این ویدیو را ببینید درون آن در حقیقت خامنه ای است که پدر مهربان نشان داده میشود و این طور القا میشود که خامنه ای داعشیعه نیست و انسان دمکراتی است! ابوبکر بغدادی و خامنه ای دو روی یک سکه هستند و با هم هماهنگ . حضور پاسداران تروریست نه برای مبارزه با داعش بلکه مبارزه با مردم سوریه است که دشمن اسد هستند! این را مردم سوریه میگویند که ایران در حال کشتن آنهاست نه داعش. هر از چند گاهی وزیر اطلاعات داعشیعه هم یک گزارش دروغین منتشر میکند برای خوراک داخلی در مورد کشف و هلاکت عوامل داعش در ایران قبل از هرگونه اقدام ! خیلی مسخره و ساختگی . حالا هم نزدیک به انتخابات وزارت اطلاعات داعشیعه برای امنیتی کردن جامعه و سرکوب بیشتر در حال فضا سازی است. حرف این خبرگزاری های دولتی و جیره خوار دروغ گو را گوش نکنید این ها همانها هستند که ندا آقا سلطان را یک صدا عامل موساد و قتل او را برنامه اسرائیل میدانستند. این کلیپ سراسر ساختگی برای سرکوب اقلیت ها و احزاب است و ساخته خود سپاه خامنه ای و اوباشان او هست. هیچوقت باور نکنید که سپاه اوباشان خامنه ای با داعش مخالف است. آنها دوروی یک سکه هستند. طالبان و القاعده و حزب الله و داعش همگی توسط خامنه ای حمایت میشوند.

یکی‌ از کاربران بالاترین هم در کامنتی در زیر این مطلب نوشته است:

دقیقا درست است. جمهوری اسلامی برای فریب دیپلماسی امریکا سعی میکند که وانمود کند علیه داعش و در جبهه امریکاست. من از اول نسبت به پیدایش داعش در بحبوحه قیام مردم سوریه علیه بشار اسد مشکوک بودم. دستهایی در کار بود تا به دنیا بقبولانند ماندن بشار اسد بهتر از افتادن سوریه بدست یک مشت وحشی اسلامگراست.

منبع: پشت پرده انتشار «ویدئویی تهدید آمیز به زبان فارسی» توسط داعش

چگونه رژیم ایران توسط داعش به اهداف خود در منطقه می رسد؟

خبر‌های ویژه